Skip to content

Piegādes veidi

NightART studio produktus ir iespējams saņemt Omniva pakomātos visā Latvijā. Ja piegādi paredzēts veikt ārpus Latvijas robežām, ieteicams, sazināties ar mums, lai precizētu sūtījuma izmaksas. Ārpus Latvijas robežām pasūtījumi tiek piegādāti ar Omniva kurjeru vai Latvijas Pastu.

Bezmaksas piegāde ar Omniva pakomātiem Latvijā sākot no 70 EUR. Pasūtījumiem zem 70 EUR piegādes maksa EUR 3.50.

Piegādes laiks

Pasūtījumi, kas tiek viekti www.nightartstudio.lv ar atzīmi, ka tie ir pieejami uz vietas, tiek izsūtīti 1-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas. Preces, kuru aprakstā minēts, ka tās tiek izgatavotas pēc pasūtījuma, tiek izsūtītas pēc 2 darba nedēļām. Aptuvenais piegādes laiks 2-5 darba dienas.

Ja pasūtījumā iekļautās preces vai tās materiālu nav noliktavā, pasūtījuma izpildes un piegādes termiņš var tikt pagarināts. Šajā gadījumā klients par to tiks savlaicīgi informēts.

Saņemšana NightART studio veikalā:
Pasūtījumu saņemšana veikalā uz nenoteiktu laiku nav iespējama.

Pasūtījumus var saņemt NightART studio veikalā, Balvos. Pasūtījumu varēsi saņemt nākamajā darba dienā pēc pirkuma veikšanas.
Saņemot pasūtījumu, lūgsim uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un nosaukt pasūtījuma numuru.

Preču atgriešana un atteikuma tiesības

Tev ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās uz Omniva pakomātu, kas norādīts zemāk.

Precēm jābūt to orģinālajā iepakojumā, nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients. Pēc sūtījuma saņemšanas izvērtēsim produkta stāvokli nosūtīsim Jums apstiprinājuma ziņu par tā saņemšanu un preces stāvokli.

NightART studio atmaksās saņemto naudu maksātāja kontā 3 darba dienu laikā no dienas, kad būs saņemtas atgrieztās preces, taču dažos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt līdz 14 dienām.

NightART studio patur tiesības nemainīt preci vai neatgriezt naudu, ja ir pārkāpts kāds no augstāk minētajiem nosacījumiem.

Pasūtījumus ar personalizāciju nav iespējams atgriezt.

Lūdzu, nosūti atgrieztās preces, kopā ar pasūtījuma apstiprinājumu, uz:
E-veikala preču atgriešana Balvu TOP pakomāts, tel.nr. +37126613063

Bojātu produktu atgriešana

Ja esi saņēmis bojātu produktu, lūdzu, sazinies ar mums pa e-pastu: info@nightartstudio.lv vai www.instagram.com/nightartstudio.lv/